نرم افزار افزایش ممبر تلگرام


پکیج تبلیغات در تلگرامدانلود نرم افزار افزایش اعضای کانال تلگرام , برنامه افزایش اعضای کانال تلگرام , ممبرسازtoppost

تذکری بسیار مهم پیش از شروع :

نرم افزار واقعی افزایش ممبر تلگرام

ما به عنوان یکی از برترین فعالان در خدمات و مارکتینگ تحت تلگرام ، اصلی ترین و پرفروش ترین

بخش از بیزینسمان ، افزایش تضمینی ممبر کانال های تلگرام است که حتی اگر همین عبارت را در گوگل جستجو کنید به سایت ما در لینک های برتر خواهید رسید. با توجه به شناخت ما از بازار فعلی افزایش ممبر فیک و یا افزایش ممبر خارجی ، تتقریباً 95% از فروشندگان این نوع ممبرها یا عضوها  را می دانیم که تمامی پروژه ها را با این نرم افزار ارائه می دهند. 5% مابقی با سرور و برای تعداد بالای 100هزار ممبر از سرور استفاده میکنند. لذا این پکیج آنقدر کاربردی است که بسیاری دارند و ترجیح می دهند از آن کسب درآمد کنند بجای فروش اما تمرکز اصلی ما بر روی ارائه تمامی

خدمات تلگرام است که این نیز یکی از آن ها می باشد. پس در کیفیت آن شکی نداشته باشید و هر موردی بود با پشتیبانان ما تماس بگیرید.

درباره پکیج تبلیغات و نرم افزار افزایش ممبر تلگرام: 

شما نیز محصول ، برند ، شرکت و یا مغازه ای دارید که می خواهید آن را تبلیغات کنیــد؟ اما ریسک هزینه زیاد را نمی پذیرید؟ و یا بوجه شما برای خرید پکیـج های افزایش ممبر بسیار محدود است؟ می خواهید کانال خود بدون هزینه و توسط خودتان محبوب کنید؟ ما در این پکیـج به شما راه و روش این کار را بعلاوه بانکی از آیتم هایی که به کار شما می آیند را ارائه می دهیم. دقیقاً چگونه؟ در ادامه با ممبرفــا همراه باشید...

در ابتدا به اولیــن نرم افزار واقعی افزایش ممبر تلگرام می پردازیم. این نرم افزار با استفاده از بانک های شماره tdata قادر به ادد کردن ممبر به کانال های شما می باشد. 

توضیحاتی درباره نرم افزار افزایش ممبر تلگرام:

 - دارای قابلیت اضافه کردن نامحدود ممبر به هر کانال ( اندازه tdata های شما ارسال میکند )

 - بدون نیاز به ورود و یا ثبت نام در نرم افزار و سایت دیگری

 - قابلیت اضافه کردن بانک شماره بدون محدودیت ( شما هر تعداد شماره داشته باشید این نرم افزار پشتیبانی می کند. )

 -  بدون بلاک شدن و دارای آیتم های safety

 - قابلیت خارج کردن شماره های ادد شده و ایجاد بانک های شماره جدید ( اکسپورت شماره )

 - قابلیت ادد اتوماتیک با نرم افزار کمکی و بدون نیاز به انجام کارها و تکرار آن ها بصورت دستی توسط شما.

تصاویری از محیط این نرم افزار:
عکس نرم افزار افزایش ممبر تلگرام

در بالا تصویر این نرم افزار قرار داده شده است.
در سمت چپ شما می توانید با دکمه open account دونه دونه شماره ادد کنید
و یا با استفاده از گزینه import به شماره های خود را هر تعدادی که هستند بصورت کامل وارد این نرم افزار کنید. بطور مثال 10 هزار شماره را در یک فولدر قرار دهید و با هم ادد کنید
همچنین می توانید پس از ادد کردن شماره ها از چند فولدر جداگانه یک بانک کامل از آن ها را توسط دکمه Export استخراج کنید.
اگر هم شماره ای را تمایل ندارید وجود داشته باشد با کلیک بر روی آن شماره در لیست شماره (سمت چپ) و فشردن دکمه delete account می توانید این کار را انجام دهید با زدن تیک تعداد بیشتر قادر به پاک کردن هر تعداد که میخواهید می باشید.

امکان اضافه کردن نامحدود ممبر/عضو به کانال های تلگرام:

با استفاده از این نرم افزار شما قادر به اضافه کردن ممبرهای خارجی به تعداد نامحدود به کانال تلگرام خود می باشد فقط از کلمه "نامحدود" برداشت بد نکنید. منظور از نامحدود این است که این نرم افزار قادر به اضافه کردن هر تعداد شماره که دارید می باشد اما شماره های tdata شماره هایی است که اگر بخواهید با کیفیت باشند برای کسب هر 1000 عدد آن ها باید مبلغی پرداخت کنید. حال این تعداد شماره در دست شما ممکن است 1000 عدد باشد ممکن است 10000 عدد باشد. شماره های tdata از بسیاری از وبسایت های قابل دریافت هستند.

 

کسب درآمد از نرم افزار افزایش ممبر/عضو تلگرام:

در حال حاضر حتی اگر به صفحه اصلی سایت ما سر بزنید ( برای ورود کلیک کنید ) ، می توانید مشاهده کنید که ممبرفا نیز برای هر 1000 ممبر خارجی 40 هزار تومان پول دریافت می کند. این رقم پایینتر از اکثریت سیستم های فروش ممبر می باشد و ما نیز تعداد زیادی سفارش بصورت روزانه در این زمینه داریم لذا با داشتن این نرم افزار شما قادر به فروش ممبر/عضو و کسب درآمد بسیار مناسبی می باشید. با توجه به بازار داغ تلگرام و این موضوع که تلگرام در حال حاضر محبوبترین نرم افزار ارتباطی پارسی زبانان است مطمئناً مشتریان زیادی خواهید داشت و شما با فروش 1000 عدد ممبر می توانید پول این پکیج را در بیاورید !

برای شما تصویری از درآمد ممبرفا از ممبر/عضو خارجی در سایت معتبر درگاه پرداخت قرار داده ایم:

برای مشاهده تصویر بصورت بزرگ بر روی آن کلیک کنید:

نرم افزار ممبر تلگرام

 

در کل افزایش ممبر/عضو کانال تلگرام چه کمکی می کند؟

شما تصور کنید کانالی دارید با محتوای مناسب و بدون ممبر وقتی شخصی تبلیغات کانال شما را ببینید و به آن بپیوندد پس از مشاهده تعداد ممبر بسیار پایین آن ، از کانال بیرون می رود و یا به اصطلاح لفت می دهد. چون تعداد ممبر/عضو هر کانال نشان دهنده اعتبار آن کانال است لذا شما با این نرم افزار برای کانال خود اعتبار می سازید. مخصوصاً وقتی که کانال شما تجاری باشد ، بطور مثال کانال برای محصول ، خدمات ، شرکت و یا برند شما باشد که در حالت عادی ریزش آن به شدت زیاد است و با تبلیغات نیز ممبر پایدار برای آن نمی شود به سادگی کسب کرد. این روش در این مواقع ممبری پایدار برای مارکتینگ و بازاریابی بهتر به شما ارائه می دهد.

 

سوپر گروه تلگرام

سوپر گروه های تلگرام و کسب مخاطب ایرانی و هدفمند رایگان:

یکی دیگر از محتویات این پکیج بانک لینک جوین +200 سوپر گروه تلگرام است که شامل هزاران کاربر می باشد. با استفاده از این بانک شما قادر به تبلیغات نامحدود و رایگان می باشید. شما تصور کنید هر یک از این گروه ها صدها کاربر دارند و با پیوستن به آن ها به دلیل اینکه گروه هستند می توانید بر روی آن ها مطلب ارسال کنید و این کاربران مطالب شما را می بنند. این روند رایگان بوده و مخاطبان آن 100% واقعی و ایرانی هستند پس شما یک بانک پایدار و واقعی جهت مارکتینگ نامحدود دارید. با ارسال مطب راجع به محصولات و خدمات خود مشتری و مخاطب کسب کنید بدون آنکه هزینه ای پرداخت کنید. این نیز روشی نوین است که به مارکتینگ شما کمک می کند.

 

 

نرم افزار ارسال پیام های تبلیغاتی در تلگرام:

این نرم افزار بصورت رایگان در پکیج برای شما دوستان عزیز قرار داده شده است و یک نرم افزار ساده جهت ارسال پیام های تبلیغات در تلگرام می باشد. در صورتی که شماره مجازی داشته باشید قادر به ارسال تعداد زیادی (هزاران پیام) در روز می باشید اما در صورتی که شماره مجازی نداشته باشید از هر اکانت خود 50پیام روزانه میتوانید ارسال کنید که پیشنهاد ما به شما استفاده از نرم افزارهای رایگان شماره مجازی ساز و ارسال بیش از این عدد است. (البته باید نرم افزاری بین المللی پیدا کنید و نباید فریب فروشندگان این نرم افزارها را بخورید)

 

تبلیغات تلگرام

 بانک 1 میلیـــــــون شماره تلگرام ایرانی جهت تبلیغات:

برای اولیــن بار بانک 1 میلیون کاربر صد در صد ایرانی به شما کاربران عزیز بر روی این پکیج ارائه خواهد شد. شما توسط این بانک و نرم افزار مذکور برای ارسال پیام های تبلیغاتی قادر به ارسال 1 میلیون پیام تبلیغاتی به کاربران صد در صد ایرانی می باشید. این روند ممکن اس بازار و مخاطبان و مشتریان شما را بصورت چشمگیری افزایش دهد.

 

فایل های آموزشی کسب درآمد از تلگرام:

در این پکیج ما به شما نحوه کسب درآمد از تلگرام را آموزش می دهیم. در ابتدا شما با یک سری روش ها آشنا می شوید و قادر به ایجاد کانالی ایده آل برای کسب درآمد می شوید و سپس روش های تبلیغات بدون هزینه کانال را فرا خواهید گرفت. همچنین شما نرم افزار افزایش ممبر + لینک جوین سوپرگروه ها را نیز دارید که مکمل خوبی برای این آموزش اختصاصی از تیم ممـــبرفا هستند.

پس از آن در صورت نداشتن محصول ، خدمات و یا شرکت خاصی به شما نحوه کسب درآمد بدون هیچ کدام از این ها را آموزش می دهیم که بسیار ساده و صد در صد تضمینی می باشد.

 

متن پایانی پکیج:

هزاران سایت فایل می فروشند و صدها سایت فایل های مرتبط با تلگرام. ما دیده ایم که درصد زیادی از آنها کار نمی کنند و یا فایل مورد نظر شما تحویل نمی دهند. بیایید از وبسایت هایی خرید کنید که اعتبار دارند. ممبرفا با قرار دادن شماره تماس ، پاسخگویی به ایمیل ها و داشتن تیمی مجرب در عرصه مارکتینگ تلگرام  قادر به ارائه پکیجی کاربردی و دقیقاً مشابه توضیحات می باشد.

سایت هایی که این پکیج ها را به قیمت هایی بسیار ارزان گذاشته اند دلیلی دارد و سایت هایی که پس از خرید از آن ها به هیچ نرم افزاری نمی رسید در حال حاضر به شدت زیاد شده اند لذا در خرید خود از ممبرفا تفاوت را احساس کنید و از پکیج خود به بهترین شکل استفاده کنید. ممبرفا اولین سایت خدمات تلگرام پارسی زبان...

 

 این پکیج فوق العاده کاملاً اختصاصی بوده و برای وبسایت ممبرفا می باشد. از این پکیج کسب درآمد بسیار مناسبی می شود داشت و قیمت آن نیز به شدت پایین در نظر گرفته شده است.

شما با پرداخت 14500 تومان بصورت اتوماتیک قادر به دریافت فایل و پکیج می باشید.

همچنین با تمامی کارت های عضو شتاب قابلیت پرداخت در وبسایت ممبرفا توسط درگاه رسمی بانک های کشور وجود دارد.

نرم افزار ممبر تلگرام

 

برای دریافت پکیج ممبرفا بر روی عکس زیر کلیک نماییـــد:

 

خرید نرم افزار افزایش ممبر تلگرام

 در صورت بروز مشکل و یا داشتن سوال با ایمیل: support@memberfa.com تماس بگیرید


تمامی حقوق این صفحه و این پکیج برای وبسایت ممبرفا محفوظ است ، هرگونه کپی و یا استفاده غیر قانونی و یا فروش این پکیج پیگرد قانونی دارد. 2016